Bu yapıtla ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Konuyla ilgili sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

Turkish Spa
T.Ü.K.T., 130 x 200 cm, 2008

  • Turkish Spa
  • Stairway to Heaven
  • Görme Biçimleri
  • Hiyerarşik
  • Kutsal
  • Geç Kaldım
  • Saklanabilseydik

ART ASIA Miami 2008

Emin Mete Erdoğan, Burhan Kum

04 Aralık - 07 Aralık 2008

x-ist, Asya çağdaş sanatına odaklanacak sıradışı bir sanat fuarı fikrinin SCOPE yaratıcıları tarafından projelendirilmesiyle oluşan ART ASIA Miami Fuarı'na, Ekin Saçlıoğlu ve Burhan Kum'un yapıtlarıyla katılıyor. 

 

Gelecek vaad eden Çağdaş Türk sanatının genç yıldızlarından Ekin Saçlıoğlu, ART ASIA'da sergilenecek yapıtlarını, savını çift taraflı bir usülle sunduğu, yeni ve biricik bir teknikle oluşturdu. Malzemeyi böylesine yenilikçi bir şekilde kullanımı, sanatçının, görünenin altında yatan temaları keşfetmesine olanak sağlıyor. Agresif ve tepkisel içeriğine kara mizah eklediği yapıtlarında Burhan Kum, yeni teknik ve malzeme keşfi adına yollar arar.

 

ART ASIA Miami 2008 Hakkında

 

Geçtiğimiz dönemde, Asya'da yaşanan ekonomik başarı ve kültürel patlamanın ardından SCOPE'un yaratıcıları, Asya çağdaş sanatına odaklanacak sıradışı bir sanat fuarı fikrini projeleştirdiler. Çin, Kore, Japonya, Güney Asya, Hindistan ve Orta Doğu'yu içine alan coğrafyadaki 17 ülkeden 50 galerinin katılımıyla, ART ASIA Fuarı, küresel sanat sahnesinde, Asya'nın kendini gittikçe daha güçlü ortaya koyan varlığını kutlayan ve onurlandıran bir fuar olma özelliğinde. Bu sinerji, Art Miami, Pulse, SCOPE ve Design Miami'ye bir kaç blok uzaklıktaki Wynwood Miami'deki 60,000 sq. ft. (5.574 m2)'lik bir fuar alanında yaşanacak.

 

ART ASIA, Asya Çağdaş Sanatı'nın önde gelen küratörleri, sanatçıları, koleksiyonerleri ve diğer uzmanları tarafından gerçekleştirilecek konuşmalar, sunumlar ve tartışmalardan oluşan kritik bir programla tamamlanacak. Bu yıl, Miami'de yapılan başlangıç sonrasında ART ASIA Fuarı'nın Basel, İsviçre'de de gerçekleştirilmesi planlanmakta.

 

Daha çok bilgi için lütfen www.artasiafair.com'u ziyaret ediniz.E-Katalog

E-Katalog için tıklayınız